Joost van den Vondellaan 23, Deventer

€ 225.000 k.k.
Alle ins en outs

Kenmerken

Wonen77 m²
Perceel0 m²
Slaapkamers2
Bouwjaar1963
EnergielabelC
Inhoud255 m³

Indeling

Aantal kamers3
Aantal etages1

Bouwvorm

BouwvormBestaande bouw

Energie

EnergieklasseC
IsolatieHr glas
Warm waterGeiser eigendom
VerwarmingMoederhaard

Buitenruimte

TuinGeen tuin
Hoofdtuin achteromJa

Parkeergelegenheid

ParkeergelegenheidOpenbaar parkeren
GarageGeen garage

Overig

Permanente bewoning Ja
Huidig gebruikWoonruimte
Alles over de woning

Omschrijving

Kom Binnen kijken! Op een centrale en geliefde plek in de woonwijk Zandweerd in Deventer ligt dit appartement op de tweede woonlaag van een portiekflat uit 1963. Een woning met potentie, bedoeld voor de handige koper die door de huidige eenvoudige staat heen kan kijken. Hier krijg je de kans om alles volledig naar eigen smaak te vernieuwen. Van keuken tot badkamer en van afwerking tot installaties. Met twee ruime slaapkamers, een balkon aan zowel de voor- als achterzijde en een praktische indeling vormt dit appartement een solide basis voor een frisse, eigentijdse woonplek. Dankzij de balkons op het zuidoosten en noordwesten geniet je op verschillende momenten van de dag van zonlicht. In de onderbouw beschik je over een royale berging, ideaal voor fietsen en extra opslag.

De ligging is verrassend gunstig. Dagelijkse voorzieningen, openbaar vervoer, groen, sportverenigingen en scholen liggen op loopafstand. Ook het stadscentrum van Deventer, het NS-station, het Rijsterborgherpark en de IJssel zijn snel bereikbaar. Uitvalswegen richting de A1 liggen op korte afstand.

Indeling
Bij binnenkomst van de portiekflat tref je de intercominstallatie en de brievenbussen. Vanuit hier loop je door naar de afgesloten entree met toegang tot de bergingen. Een praktische plek voor fietsen en opslag. Via het trappenhuis bereik je het appartement op de tweede woonlaag.

Je stapt binnen in een ruime hal die toegang geeft tot vrijwel alle vertrekken. Hier bevindt zich het toilet en vanuit de hal loop je door naar de woonkamer, de slaapkamers en de keuken. De keuken ligt aan de achterzijde en biedt toegang tot het balkon. In een vaste kast in de keuken bevinden zich de aansluiting voor de wasmachine en de opstelplaats van de geiser. Aansluitend ligt de badkamer, die zowel via de keuken als via de grootste slaapkamer bereikbaar is.

Het appartement beschikt over twee slaapkamers. De grootste slaapkamer ligt aan de achterzijde en heeft een deur naar het balkon. Vanuit deze slaapkamer heb je tevens direct toegang tot de badkamer. De tweede slaapkamer is praktisch van formaat en geschikt voor verschillende doeleinden.

Aan de voorzijde bevindt zich de riante en lichte woonkamer. Doordat een voormalige slaapkamer bij de woonkamer is betrokken, is hier een extra ruime leefruimte ontstaan. Indien gewenst is deze indeling eenvoudig weer aan te passen om een extra slaapkamer te realiseren. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het balkon aan de voorzijde, met een prettig uitzicht over de wijk.

Algemeen
– bouwjaar 1963
– energielabel C
– gelegen in de wijk Zandweerd
– VvE bijdrage €144,- per maand
– eenvoudige staat, volledig naar eigen wens te moderniseren
– aanvaarding kan op korte termijn
– royale berging in de onderbouw
– er is geen vragenlijst en lijst van zaken aanwezig
– meetrapport ter inzage

De volgende clausules worden in de koopakte opgenomen:

- ‘As is where is’.
- Eigenaar heeft niet zelf in het registergoed gewoond.
- Ouderdoms-/asbest verondersteld (voor zover bekend niet aanwezig).

Kijkje binnen de documenten

Aanvullende documenten

Binnen kijken in deze woning?
Laat het ons weten.